Gönüllü Ol

Gönüllü Ol

İçerik

Türkiye bağlamını dikkate alarak, üreme adaleti ve regl deneyimi ile ilgili bilime dayalı ve güvenilir içerik oluşturmak için bize katılın! “İçerik” ekibi, üreme adaleti ve regl ile ilgili son zamanlarda yayınlanan kitap, makale ve haberleri takip ederek, içeriği tercüme edip Türkiye’de yaygın olarak kullanılan dillere dönüştürerek yaygınlaştırmak için çalışıyor olacak.

Saha Çalışmaları

 Menstrüel adalet için sahada olmaya heyecan duyuyor musunuz? Cevabınız evet ise, “saha çalışmaları” ekibi tam size göre! Bu ekip, saha çalışmalarında uygulanan atölyelerin materyallerini hazırlayacak, lojistiği (yerel paydaşlarla iletişim gibi) takip edecek ve çekirdek ekibimizle beraber atölyelerin yürütülmesi için çalışıyor olacak.

Perde Arkası

Şimdiye kadar başardıklarımız, her gün perde arkasında saatlerce çalışmayı gerektiriyor! Çeviri, sosyal medya ve topluluk yönetimi, günlük iletişim ve devam eden projelerin takibi için gönüllülere ihtiyacımız var-hem de çok! Operasyon ve ekip yönetimi, halkla ilişkiler, reklam veya görsel sanatlardan hoşlanıyorsanız, “Perde Arkası” ekibi sizi bekliyor!